W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Post: #48 mariusznowak
17 cze 2016, 13:08

Witam, od dłuższego czasu zajmuje się reklamą swojej witryny internetowej, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Pozyskuje cały czas linki do promowanej strony internetowej. Każdego dnia około dwudziestu sztuk. Staram się też udzielać na forach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi rezultatów i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę również, że posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o poradę.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia ułatwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do łatwego i nie wymagającego siły przenoszenia a, także transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności stałego podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/15/co-to-sa-modele-anatomiczne-oryginalnej-precyzji-i-gdzie-umiemy-je-zakupic.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców a, także urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego zapewnia ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego daje choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności a, także pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i opiekunowi. Doskonale nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Post: #49 adriansola
17 cze 2016, 13:22

Dzień dobry. Dobrze, że podałeś link do strony. Umożliwi to analizę profilu linków oraz przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak aktualnych treści. Także przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o budowane przez ciebie linki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie tworzysz linki są bardzo zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest równa zero. Stąd masz tego typu problemy z wbiciem strony pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko dodać link do strony. Wówczas kilka takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz tworzysz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość