Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Post: #54 mariusznowak
05 lip 2016, 13:17

Część, mam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w stolicy i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, ale wiele ludzi mówi iż najważniejsza jest treść na stronie. A tworzenie nienaturalnych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Niestety nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Post: #55 annasowa90
05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest najlepszym miejscem do pozyskiwania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość agencji SEO zdobywa wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla firmy. Dlatego będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Na pewno wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Garść linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego powinieneś zacząć ich budować znacznie więcej. Jest sporo portali gdzie jesteś w stanie dodać linka do swojej strony za free. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości