Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post: #58 henryk1965
08 lip 2016, 11:48

Witam. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Mam już niemieckojęzyczną stronę internetową i pora pomyśleć o reklamie w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę wątpliwości , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy problemem będzie rozreklamować stronę internetową na słowa kluczowe tego typu: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, lecz z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post: #59 adriansola
08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samemu nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i uważają, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypromować stronę na tego rodzaju frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która zajmie się promocją strony. W tej dziedzinie pośpiech jest nie wskazany. Jeśli chodzi o trudność to są to ciężkie frazy. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości