Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Post: #62 krzysiekfila
20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam pewien problem z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu widzę jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na wiele haseł w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a następnego dnia o trzydzieści pozycji niżej. Do strony nieustannie pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla pozostałych haseł nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Post: #63 adriansola
20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz kłopot. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze budujesz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą również skakać z innej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia usunięte odnośniki, a raz nie. Jak pragniesz uspokoić pozycję to skup się na budowaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni też pozyskiwać sporą liczbę odnośników, co przekłada się na nieustanne przetasowania w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości