Szkolenia - czy warto brać w nich udział?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Post: #82 annasowa90
28 paź 2016, 8:55

Dzień dobry. Ostatnio wielokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, jakkolwiek również oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest duża, jakkolwiek ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają sporo czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Niemniej jednak wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały udział w różnych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Post: #83 mariusznowak
28 paź 2016, 9:07

Cześć. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego i przydatnego bodaj raczej szkoda Twojego czasu. Jednak większa część kursów jest niesłychanie istotna oraz odpowiednia. Z doświadczenia wiem, że takie oryginalne zdolności rozszerzają horyzonty i pomagają odkryć poprawniejszą pracę bądź otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest gigantyczny to może należałoby spróbować oraz posiadać innowacyjne doświadczenia i umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom i szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości