Strona 1 z 1

Firma, która zrobi meble na zamówienie

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Poszukuje firmy, która może wykonać zabudowę meblową dobrej jakości na wymiar. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy potrafią złożyć tylko nieskomplikowaną meblościankę. Pragnę uzyskać jakość mebli jak na tej witrynie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Na pierwszy rzut oka widać, że brygada zna się na rzeczy i wykonuje dobrej jakości meble. Ktoś posiada może namiary na takich fachowców?

podobne tematy:

Firma, która wykonana zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie znalazłeś? Nie mogę w to uwierzyć, że w Polsce nie ma takich firm. Trzeba dobrze poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie obrazkami. Wtedy będziesz widział od razu obrazki. Łatwiej wyszukać coś konkretnego.

podobne tematy:

Brygada stolarzy, która zrobi zabudowy meblowe na zamówienie

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że należycie poszperasz w Internecie. Takiego rodzaju przedsiębiorstw jest na pęczki. Występują też specjalistyczne strony, które gromadzą bazy takiego rodzaju firm. Potrzeba odrobinę zachodu i znajdziesz interesującą Cię firmę. Tu jest odnośnik do takiej strony: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie masz wiele firm, które świadczą usługi stolarskie. Sporo z nich z pewnością wykonuje meble na wymiar.

podobne tematy: