W jaki sposób wybrać alarmy do mieszkania?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

W jaki sposób wybrać alarmy do mieszkania?

Post: #92 annasowa90
28 paź 2016, 12:34

Dzień dobry. Urządzam właśnie swoje pierwsze miejsce zamieszkania. Jestem na etapie doboru mebli itd. Jednak cały czas idzie mi po głowie zainstalowanie alarmu. Nie wiem jednakże czy to ma sens. Otóż mieszkanie usytuowane jest na parterze stąd moje obawy i chęć zabezpieczenia. Posiadam znaczny taras, jaki bez kłopotu jest dostępny dla ewentualnych włamywaczy. Poza tym wielokrotnie wyjeżdżam oraz rzadko bywam w domu, wskutek tego również martwię się o własne mieszkanko. Czy alarm jest, wobec tego świetnym rozwiązaniem? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób wybrać alarmy do mieszkania?

Post: #93 mariusznowak
28 paź 2016, 12:42

Dzień dobry. Ja również posiadam mieszkanie znajdujące się na najniższej kondygnacji. Poszukiwane przeze mnie rozwiązania w postaci rolet i różnych zabezpieczeń nie satysfakcjonowały mnie w pełni, więc zdecydowałam się na alarm. Dzisiaj, kiedy nie ma mnie w domu jestem spokojna oraz nie muszę się niepokoić. Wystarczy zajrzeć chociażby na alarmy http://trans-sat.pl - występują w wielu wersjach, skutkiem tego najprzyzwoiciej poradź się eksperta jaki model sprawdzi się w Twoim przypadku najbardziej. Osobiście jednakże polecam przeznaczenie takiego rozwiązania, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości