Czy montowanie wideodomofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montowanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Post: #32 mariusznowak
06 cze 2016, 14:21

Witam. Niedawno wprowadziłem się do własnego domu. Jak można się spodziewać nie wszystko jest jeszcze dokończone. Zostały napędy do bram oraz podobne historie. Rozmyślam także nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy ma to jeszcze sens w dzisiejszych czasach oraz czy sprawdzi się to na posesji z budynkiem jednorodzinnym. Proszę o radę w tej materii fachowców jeśli są na tym forum.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Post: #33 krzysiekfila
06 cze 2016, 14:49

Witam kolegę. Nie wiem skąd pomysł, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to idealne rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z budynku na zweryfikowanie, kto do nas chce się dostać. Trochę niezbędnych danych znajdziesz na tej stronie: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - teraz jest sporo rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie systemu do twoich wymagań. Na rynku są systemy bezprzewodowe, które umożliwiają montaż wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli poprowadzić przewodów pod domofon. Dostępne są też domofony, które pracują doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym i pozostałą automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość