Czy opłaca się stosować olej laurowy?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Post: #88 mariusznowak
28 paź 2016, 11:04

Dzień dobry. Poszukiwałam ostatnimi czasy w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz znalazłam ciekawą propozycję. A więc podobno produkt taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl ma takie atrybuty, jakie pozwalają zwalczać wypryski i trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Niemniej jednak nie mam zielonego pojęcia czy to prawdziwość, a nie chcę wydawać bezowocnie pieniędzy. Proszę, w takim razie o wypowiedzenie się osób, jakie miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udzieloną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Post: #89 henryk1965
28 paź 2016, 11:14

Witam. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam kłopoty z cerą oraz wielokrotnie pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niezmiernie krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na zastosowanie oleju problemy zniknęły. Rzeczywiście wolno stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać bowiem jest w pełni bezpieczny. Poza tym używam go na włosy to naturalnie dzięki czemu są one odżywione i mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na solidne łupieżu. Stanowczo z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:


Wróć do „Pisadło”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość